TrackMania™ United: Forever

logo
Minimální systémové požadavky OS: Windows XP / Vista / 7
Systém: Pentium IV 1.6 GHz nebo ekvivalentní
RAM: 256 MB (512 MB s Windows Vista)
Video paměť: 16 MB
Zvuk: DirectX 9 kompatibilní s 16 bit
Místa na pevném disku: 1,5 GB
Jiné: Přístup k internetu

Datum vydání: 16.11.2006 (United)
Datum vydání: 15.4.2008 (United Forever)

snowSNOW
(ALPINE)
Je všeobecně známo že protiklady se přitahují. Toto prostředí si s klidným srdcem kombinuje úplně zamrzlé kluzké cesty z cestami čistě závodními z maximálni trakcí. Tato kombinace umožňuje prudké zatáčky v plné rychlosti za kterými následuje zatáčka plná sněhu, to umožňuje prověřit nervy i těch nejlepších hráčů. Auto v tomto prostředí – PickUp, i když je od přírody předurčen k pomalé jízdě tak mu stačí získat trochu rychlosti z kopce nebo(nebo na zrychlovacích blocích) a umožní vám zažít jedinečný extrémní požitek z jízdy. Jeho široká kola vám umožní lehké ovládání při projíždění zatáček plnou rychlostí pokud to zvládnete ! Budete si muset pořádně rozmyslet jakou rychlostí pojedete, abyste nakonec nebyli donuceni auto dotlačit do cíle vlastními silami.
desertDESERT
(SPEED)
Ploché rozlehlé písečné pláně, poseté kaňony a skalnaté kopce vám nabízí společně s herním prostředím perfektní ultrarychlé tratě a loopy, ostré zatáčky, srdce rvoucí pády a neuvěřitelné skoky. Auto v tomto prostředí rychle akceleruje a stejně dobře brzdí. Vyniká v projíždění zatáček plnou rychlostí, obrovskými skoky a zabrzděním na desetníku. Ale dejte si pozor na jeho precisní pérování, které reaguje na nejmenší nerovnosti na trati a jestliže zatočíte příliš ostře jste mimo trať ani nevíte jak.
rallyRALLY
(COUNTRYSIDE)
Prostředí plné zeleně, blátivých cest, středověkých zdí a uliček, dlouhé zatáčky se střídají jedna za druhou a končí úzkými pasážemi a malými mosty. Tyto vlnité a kopcovité tratě obklopené zelení a řadami stromů vám neodpustí sebemenší chybičku v řízení. Bleskové zrychlení spojené s působivou rychlostí tvoří výkonné auto, které je třeba ovládnout, obzvláště na tak kluzkém povrchu který v "RALLY" je. Není dobré se spoléhat na kvalitu cesty, ale lepší je před nesčetnými zatáčkami radši přibrzdit a elegantně je projet smykem. Lehké stisky plynu budou stačit pro udržení rychlosti auta a potom můžete vypálit ze zatáčky na plný plyn.
islandISLANDPro fanoušky ultra rychlých aut. "Island" prostředí obsahuje auto s uhlazenými liniemi, které váš pohled doslovně přilepí na obrazovku! I přes svou neuvěřitelnou maximální rychlost vám toto auto nabízí velice komfortní jízdu: vyberte si mezi jízdou smykem v několika stovkách km/h, nebo čistou jízdou s přesností na milimetry. Velký výběr stavebních bloků které máte k dispozici vám umožní stavět velice rozdílné tratě, překrásná pozadí, obrovské skoky, a krásná grafika vás přenese do jiného světa – obrovskou rychlostí!
bayBAYV tlačenici mrakodrapů tohoto zálivu se skoky ze střechy na střechu a se supersilným autem s pohonem 4x4 musí být vaše jízda rychlá, ale přesto přesná s citem pro akrobatické kousky a to vše s velice dynamickým pérováním. Toto čistě městské prostředí vám dává možnost závodit od přístavů až po jízdu mezi mrakodrapy s šílenými loopy, stavebními bloky jakoby vzaté přímo ze skate-parku a dalšími šílenostmi vymyšlenými v Nadeu.
coastCOASTV čistě středomořském prostředí nabízí "Coast" jedinečný zážitek z jízdy. Se svými klikatými úzkými cestami s jízdou na pokrajích útesů, se skoky a "závodními" tratěmi je vyžadována precizní jízda s využitím ideální stopy. Toto prostředí je náročné na ovládání s odborným dávkováním rychlosti, precizním brzděním a perfektním využitím ideální jízdní stopy. Vítězství tady bude určitě velice těsné.
stadiumSTADIUMStadium je předurčeno k pořádání soutěží, a nabízí velký výběr tratí od rychlých až k těm více technickým. Auto v tomto prostředí je kombinací mezi autem F1 a buginou a je předurčeno pro soutěžení. Toto auto má excelentní trakci a je relativně jednoduché ho ovládat, ale vyžaduje velkou zručnost pro dosažení špičkového výkonu. Tímto autem je třeba jezdit co nejideálnější jízdní stopou a velice precizně ho ovládat v rychlosti, aby jste dosáhli na nejlepší časy.

Spustit hru

  

Statistiky 
© 2010-2024    MANIAGAMES.eu
 
Vygenerováno: 18.07.2024 07:44:38 za: 3ms pomocí: PHP8.2.21